SEO – Izaugsmes rīks biznesam

SEO – Izaugsmes rīks biznesam

20. marts, 2021 Bez tēmas 0

Mūsu laikmetā liela pastiprināta uzmanība parasti tiek pievērsta interneta lapas reklāmai no dažādu veidu produktu un pakalpojumu ražotājiem un piegādātājiem. Un tas principā nav nemaz pārsteidzoši, jo vietne laikam ejot pārtop par pilnīgu instrumentu, ar kā palīdzību jau var organizēt efektīvu pārdošanu un kopumā attīstīt un stiprināt savu biznesu.

Pie tam papildus efektīvas interneta vietnes izveidei, kas varētu apmierināt prasīgāko lietotāju pieprasījumus, būtu vajadzīgs to sistemātiski popularizēt arī meklēšanas programmās, meklējot atbildi uz pamata cilvēku jautājumiem. Šinī gadījumā Jums palīdzēs konkrēti seo optimizācija. Un šodien tiek piedāvāti tāda veida mārketinga pakalpojumi, kur šīs nišas uzņēmumi kvalitatīvi nodarbojas ar šādu vietņu reklamēšanu kā arī popularizēšanu, turklāt kurām ir visi šim nolūkam nepieciešamie resursi, gan pieredzējis seo speciālists, gan esošie rīki seo stratēģijas izstrādei.

Uzzini vairāk – https://reitingi.lv/lv/news/komerczinas/139242-vertigas-prieksrocibas-kuras-tavam-biznesam-sniedz-seo-optimizacija.html

Seo optimizācijas rašanās etapi

Vienlaikus ar meklēšanas programmu parādīšanos senajos deviņdesmitajos gados vairāki lietotāji izprata, kad viņiem tomēr ir jāapskatās meklētājprogrammu algoritmi, lai varētu palielināt trafiku un klientus saviem resursiem. Tajā periodā uzradās sapratne par to, kas ir seo un arī to kādam nolūkam šis process būs nepieciešams, un uzradās tāda veida profesija kā “seo speciālists”, kas ir tāds cilvēks, kurš profesionāli strādā ar mājas lapu seo optimizāciju. Šajā laikā pārsvarā bija pietiekoši ar kādu SPAM tekstu ar atslēgvārdiem, lai nonāktu augstās pozīcijās.

  1. gadā google meklētāja programma izdeva PageRank algoritmu, kas radikāli mainīja visu. Līdzīgi kā Google, arī Yandex gadu vēlāk – 1999.g. ieviesa TIC algoritmu. Abi algoritmi bija līdzīgi un pamatojās uz saites svaru. Lielu apjomu uzsāka ieņemt pašas mājas lapas optimizācija.
    Kopš 2012. gada meklētājprogrammas uzsākušas sīvu karu ar linku surogātpastu. Viss sākās ar Google algoritma Penguin ieviešanu 2012. gadā. Tad jau 2014. gadā Yandex meklētājs visiem paziņoja, ka pilnīgi atspēkoja linku svaru uz reitinga formulu, pie tam 2015.g. izlaida Minusinsk filtru, kurš sodija mājas lapas bloķējot tās par surogātpastu.
    Pēc aptuveni 2015. gada ikviens seo speciālists jau saprata, kad spēles noteikumi jau ir pavisam mainījušies. Šobrīd jau ir deklarēti vairāk nekā astoņi simti faktori, kas ietekmē vietu reitinga formulā. Taču vienīgā metode, kā šodien iekļūt meklēšanas rezultātu pirmo lapu, ir sistemātisks kā arī sarežģīts darbs lapā, kura pamatā ir labi pārdomāta seo stratēģija.

Šodienas biznesa haizivis – digitālā mārketinga aģentūra, kas zina savu darbu

Taja brīdī, kad Jūs sapratāt, ka tiešām būtu nepieciešama laba mārketinga aģentūra, ar ko tad uzsākt savus meklējumus? Ne jau vienmēr tāda reklāmas aģentūra būs labākā, kas ir lielākā, kā arī uzrodas TOP-3 sarakstā, tā kā parasti lielās kompānijās pastāv tik ļoti daudz esošo projektu, ka vairumā notiek procesu automatizācija, kas dažreiz nav tas labākais. Brīdī, kad atradāt to servisu, kas vairāk patīk, noskaidrojiet, kādi seo pakalpojumi tiks nodrošināti, kā arī kāds būs speciālistu sastāvs. Ļoti labi, ja eksistē atsevišķs seo speciālists, kura uzdevumos ir mājas lapas seo audits, bet tad profesionāli izveidota seo stratēģija. Savā pamatā reklāmas aģentūra varētu būt neliela, bet tanī varētu darboties kvalitatīvi speciālisti, kas individuāli pienāk klāt katram uzdevumam. Ir jau labi, kad pakalpojumos arī ir mājas lapas izveide, jo tādā veidā vietne varētu būt jau no sākuma sataisīta ļoti pareizi. Noskaidrojiet paši priekš sevis, kas ir google reklāma, jo tas jau ir vēl viens papildus variants, kā var pelnīt ar savu vietni. Tagad tieši digitālais mārketings jau ir tāda lieta, uz kuru ir jāliek akcents, tas ļaus Jums pelnīt, kā arī iegūt sev pastāvīgus klientus. Līdz ar to šajā gadījumā pareiza digitālā mārketinga aģentūra ir svarīgākais faktors, kura izvēlēšanā jāattiecas ar īpašu vērību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *