Mūsdienīgas iekšdurvis un ārdurvis – kvalitāte, stils un, protams, drošība

Mūsdienīgas iekšdurvis un ārdurvis – kvalitāte, stils un, protams, drošība

16. septembris, 2023 Bez tēmas 0

Kad tieši atnāk tas laiks atrast jaunas durvis mājai vai dzīvoklim, mēs nonākam aizraujoša, taču vienlaicīgi arī grūta ceļa sākumposmā. Šodien, kad izvēles iespējas ir tik milzīgas, ir grūti neapjukt piedāvājumā. Svarīgi norādīt, ka iekšdurvis vai ārdurvis ir ne vien ieeja mājā vai kādā istabā, tās jau ir arī vizuālais elements un tajā pat laikā drošības garants. Tādēļ būtu svarīgi zināt, kam tieši pievērst lielāku uzmanību un kā izvēlēties ideālas iekšdurvis un ārdurvis, kas atbilstu tieši Jūsu vajadzībām.

Šajā rakstā izskatīsim pamata detaļas, kuras varētu ietekmēt Jūsu izvēli, kā arī sniegsim lietderīgus ieteikumus, kā var veiksmīgi izvēlēties pašas durvis un durvju furnitūru.

Koka, metāla vai arī PVC durvis – kuras būs piemērotākās?

Koka, metāla vai arī PVC durvis? Katram no šiem ražošanas materiāliem jau ir savi plusi un īpašības, un izvēlēšanās var būt atkarīga no atšķirīgiem aspektiem.

  • Koka durvis bija populāras vienmēr. Koks sniedz dabīgu siltumu un estētisku pievilcību. Koka iekšdurvis vai ārdurvis ir siltuma noturīgas. Turklāt koka durvis sniedz jebkurai telpai siltumu un mājīgumu. Koksnes dabiskais raksts, kā arī iespēja durvis pieskaņot dažādiem dizainiem un krāsām padara tās par ideālām durvīm daudzām mājām. Tomēr, lai koka durvis kalpotu ilgi, tās regulāri ir jākopj. Virsmu ir jātīra un jāapstrādā ar speciāliem līdzekļiem, lai varētu novērst mitruma iedarbību un koksnes bojājumus.
  • Metāla durvis izceļas ar izturību un drošību. Metāla ārdurvis nodrošina augstu aizsardzību no ielaušanās, pie tam tās būs izturīgas pret laikapstākļiem un mehāniskiem bojājumiem. Metāla durvis prasa daudz mazāk laika kopšanai nekā koka durvis.
  • PVC durvis ir praktiskums un ekonomija. PVC ārdurvis palīdz noturēt siltumu, ļaujot taupīt un samazināt apkures izmaksas. Tādas iekšdurvis vai ārdurvis ir vienkārši uzturēt. Virsma ir gludena, ko var tīrīt arī ar parastiem tīrīšanas līdzekļiem. PVC durvis ir arī izdevīgāka opcija salīdzinājumā ar koka vai arī metāla durvīm, kas tiešām prasa lielākus tēriņus.
    Var izvēlēties arī stikla durvis, bet šo materiālu parasti izvēlās, kad tiek piemeklētas iekšdurvis.

Laba durvju furnitūra – svarīgs elements Jūsu mājā

Ir iespējams, ka nemaz neesat aizdomājušies, taču izvēloties durvis, ne mazāk būtiska lieta ir arī durvju furnitūra. Priekš tam, lai durvis ir skaistas un arī funkcionālas, izvēloties furnitūru ir vajadzīgs izdarīt pareizu izvēli. Izvēloties durvju furnitūru, galvenais būtu izvēlēties tādu, kas tieši atbilst Jūsu vēlmēm. Pārliecinieties, ka furnitūra ir uzticama – slēdzenes ir kvalitatīvas un no uzticamiem ražotājiem. Durvju furnitūrai ir jābūt arī vizuāli pievilcīgai un pieejamai naudas ziņā. Neaizmirstiet arī par kopšanas vieglumu un furnitūras izturību. Durvju furnitūrai jākalpo ilgi un labi. Pieskaņojiet furnitūru kopējam mājas stilam, lai jau durvis ir ne vien praktiskas, bet arī stipras un skaistas.

Esam izskatījuši galvenos durvju materiālus un nianses, kam pievērst uzmanību, kad tiek meklēta durvju furnitūra un pašas durvis. Tagad var iet uz veikalu un veikt savu izvēli. Protams, labāk ir griezties pārbaudītā vietā, kur durvis atbildīs visām prasībām un tiek nodrošināta kvalitatīva durvju furnitūra. Kā atrast tādu vietu? Apskatiet atsauksmes un izpētiet piedāvājumu. Ja Jums vajadzīgas labas durvis Rīgā vai citā pilsētā, esiet droši par to, ka Latvijā tiešām ir speciālisti, kuri strādā šajā tirgū jau ilgus gadus un, kas nodrošina arī durvju uzstādīšanu. Iekšdurvis vai ārdurvis, furnitūra durvīm un uzstādīšana – visu to iespējams saņemt vienuviet. Un arī vienmēr prasiet padomu, jo tādā veidā varēsiet pieņemt lēmumu, ko nenāksies nožēlot!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.