ZINĀMĀKIE REDZES KOREKCIJAS LĪDZEKĻI

ZINĀMĀKIE REDZES KOREKCIJAS LĪDZEKĻI

16. maijs, 2023 Bez tēmas 0

Cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar redzi, bieži vien ir vairākas iespējas, kādus redzes korekcijas līdzekļus lietot ikdienā. Visbiežākie risinājumi redzes korekcijai ir brilles un acu lāzeroperācija, taču abi divi risinājumi izmaksā salīdzinoši dārgi.

Mūsdienās ir iespējams izmantot kontaktlēcas pat tiem cilvēkiem, kuriem ir samērā specifiskas redzes problēmas un iepriekš vienīgais risinājums bija briļļu valkāšana(izvēlies te – https://www.lensor.eu/saulesbrilles/). Daudzi dod priekšroku kontaktlēcām, jo tās ir viegli lietojamas, salīdzinoši lētākas un tās nav iespējams pazaudēt vai saplēst kā, piemēram, brilles. Optikas preču veikali piedāvā arī iegādāties preces interneta veikalos, ievērojami plašākā klāstā kāds pieejams optikas salonos uz vietas.

KĀ ATRAST SEV PIEMĒROTAS KONTAKTLĒCAS?

Internetā mūsdienās ir iespējams iegādāties visu, tostarp kontaktlēcas un brilles. Ir dažādi kontaktlēcu veidi, turklāt, iespējams valkāt arī lēcas, kas vienkārši izmaina acu krāsu, tādējādi, izmantojot tās kā imidža pilnveidošanas līdzekli. Valkāšanas veids un izmantošanas ilgums ir vieni no galvenajiem rādītājiem, pēc kuriem iedala kontaktlēcas, neskaitot to koriģējošās funkcijas. Pastāv lēcas, kuras nav nepieciešamība ņemt ārā noteiktu laika posmu, un, protams, ir standarta lēcas, kuru izmantošanas laiks ir ierobežots. Kontaktlēcas būs lieliska briļļu alternatīva gan tiem, kuriem ir tālredzība, gan tuvredzība.

KONTAKTLĒCAS PAR IZDEVĪGĀM CENĀM

Optikas preču cena vienmēr ir spēlējusi lielu lomu tajā, kādus redzes korekcijas līdzekļus izvēlamies. Kontaktlēcu cenas var atšķirties dažādos veikalos, taču cenu atšķirība nebūs ļoti ievērojama. Ja izvēlaties izmantot vienas dienas kontaktlēcas, tad cena kļūs izdevīgāka, ja izlemsiet iegādāties iepakojumu, kurā ir kontaktlēcas vairākiem mēnešiem vai pat gadam. Savukārt divu nedēļu kontaktlēcas izmaksā līdz divdesmit eiro un iepakojumā ir vairākas lēcas, kuras lietojamas pa dienu, bet nav paredzētas lietošanai 24 stundas diennaktī. Par to, kā izvēlēties piemērotākās lēcas gan redzes korekcijai, gan lietošanas paradumiem, palīdzēs izvēlēties optikas salona konsultanti. Iespējams iegādāties arī toriskās lēcas, kas jālieto speciālā režīmā. To cena ir ap 50 eiro un kalpo kā spēcīgs redzes korekcijas līdzeklis, tādēļ pirms to iegādes un lietošanas, nepieciešams konsultēties ar savu optometristu. Tiem, kuriem ir nepieciešama redzes korekcija gan tālumā, gan tuvumā, ir iespējams iegādāties multifokālās lēcas un to cena ir vidēji ap trīsdesmit eiro.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.