Mājas apsardze – veidi un opcijas

Mājas apsardze – veidi un opcijas

20. marts, 2021 Bez tēmas 0

Vēlme saņemt ātru naudu visu laiku ir interesējis noteiktu cilvēku kategoriju. Vēlme pēc iespējas ātrāk kļūt bagātam kopā ar nevēlēšanos nopelnīt ar darbu un arī centību, tāda veida cilvēkus mudina uz likuma pārkāpšanu – ielaušanos cita īpašumā.

Laika gaitā zādzību daudzums tikai palielinās. Tas liek citiem iedzīvotājiem izvēlēties atbildīgāku variantu mājas drošības nodrošināšanas procesā, kad tiek meklēti dažnedāžādi drošības risinājumi. Kā arī patlaban parasti tā nav tikai signalizācijas uzstādīšana, ko satur tehniskā apsardze, bet dažreiz pat fiziskā apsardze jau pie īpaši nozīmīgiem objektiem.

Ieskaties piedāvājumā – https://eurocash1.lv/privatpersonam/drosibas-risinajumu-uzstadisana-un-tehniska-apkope/

Uz ko tieši lūkoties, tad, kad būs meklēta apsardzes iespēja? Varianti un arī piedāvājums

Vēlaties labāk pasargāt māju? To tiešām var veicināt sekojoši drošības risinājumi – īpašuma aizsardzība jau ar speciāli apmācītiem cilvēkiem un to sauc – fiziskā apsardze, vēl ir tehniskā apsardze, inženiertehniskās aizsardzības metodes un arī kombinēta aizsardzība. Tieši ar ko tie atšķiras viens no otra varēs redzēt zemāk.
Īpašumu sargā īpaši sagatavoti dienesti un apsardze – šī aizsardzības metode arī tiek dēvēta kā fiziskā apsardze, pie tam šo var īstenot divējādi: piesaistot organizācijas, kas kvalificējas īpašumu aizsardzībā, vai sameklēt atsevišķu sargu. Uzņēmumi, kas piedāvā cilvēkiem fiziskās apsardzes pakalpojumus, pašu darbu veic profesionāli un arī efektīvi, pie tam šādu uzņēmumu darbinieki būs speciāli apmācīti un, protams, tiem būs vajadzīgie aizsardzības līdzekļi (ieroči, formas tērpi kā arī aprīkojums. Šāda veida aizsardzības realizācijas process būs vienkāršs, tomēr salīdzinoši dārgs. Lētāks risinājums ir sargs, ko arī, piemēram, iespējams nolīgt caur apsardzes firmām.
Tehniskā apsardze, kur tiek izmantota signalizācijas uzstādīšana, kur signāls nokļūst uz apsardzes “pulti”. Svarīgākie rīki, lai aizsargāt objektu, tad ir speciāli trauksmes signalizācijas sistēmas sensori. Turklāt šādas iekārtas parasti tiek uzstādītas pa aizsargājamās teritorijas perimetru, kas trauksmes gadījumā ziņo. Pie tam arī šajā variantā pastāv 2 varianti, kur viens ir noslēgts līgums tieši ar uzņēmumu, kur speciāli norīkots darbinieks seko līdzi informācijai par stāvokli klienta majoklī. 2. variants ir, kad tieši ziņa nonāk uz īpašnieka telefonu un ziņo par situāciju.
Dzīvokļa apsardze izmantojot inženiertehniskos līdzekļus – šeit tiek lietoti dzelzs režģi, žalūzijas un triecienizturīgs pārklājums. Šī veida variants nenoliedzami jau ir lētāks un salīdzinoši drošs, kaut gan uguns nelaimes gadījumā var būt izveidots slazds pašam sev, bet protams, tas ne vienmēr arī aiztur laupītājus.
Pats pēdējais veids ir apvienotie jeb kombinētie drošības risinājumi, kur var būt apvienoti divi vai vairāki aizsardzības veidi. Šinī gadījumā varēs būt tiešām drošiem par mitekļa drošību.

Pie kā pasūtīt dzīvokļa aizsardzību, lai varētu gulēt nesatraucoties?

Pieredzējuši biznesa cilvēki, kuri jau bija sadarbojušies kopā ar dažādām apsardzes firmām, uzsver, kam jāpievērš vērība, meklējot šādu uzņēmumu:
1) Pieredze. Tas ir dabiski, jo darba pieredze atspoguļojas profesionālajā izaugsmē un pieredzējuši firmas savas darbības laikā daudz paplašina iespējas un piedāvājumu.
2) Klienti. Labs apsardzes uzņēmums izceļas ar savu lielu klientu daudzumu, un svarīgi ir tieši pastavīgie klienti.
3) Kompānijas personāls. Aizsargājot vairākus objektus un personas, protams, ir nepieciešams ne tikai liels speciālistu skaits, taču arī izveidotas ātrās reaģēšanas komandas, kas tad ir gatavas izbraukt pēc pirmā trauksmes signāla jebkurā diennakts laikā.
4) “Pults” tehniskā apsardze. Viennozīmīgi šis jau ir viens no kritērijiem, kurš atšķir stabilu apsardzes firmu. Šāds drošības panelis ļauj saņemt trauksmes signālu pat tad, ja objektā neviena nav, bet signāls sāk darboties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *