Mašīnas riepu un auto disku serviss Rīgas rajonā

Mašīnas riepu un auto disku serviss Rīgas rajonā

27. novembris, 2020 Bez tēmas 0

Mašīna bez riepām nav iedomājama, ta pat kā cilvēks bez apaviem. Auto riepām un arī to tehniskajam stāvoklim noteikti ir ārkārtīgi nozīme ceļu satiksmes drošībā. Mašīnai jāatbilst visiem drošības standartiem, neskatoties uz to, vai lietojat pavisam jaunas vai lietotas mašīnas riepas.

Auto riepu cenu kategorijas ir dažādas, tādējādi vajag saprast, ko īsti ir vēlme iegādāties. Auto riepu serviss aicina konsultēties ar speciālistu pirms mašīnas riepu iegādes, jo riepas tiek iedalītas dažādās kategorijās, kas varētu samulsināt nezinātājus. Riepu garāžas bieži nodrošina arī riepu uzglabāšanas pakalpojumus.

Kas bojā mašīnas diskus un arī riepas?
Riepu servisā var saņemt dažāda veida auto riepu un disku apkopes pakalpojumus. Mašīnas diski ir svarīgs automašīnas elements mašīnas riepu montāžā un arī kopējā auto tehniskajā stāvoklī. Izšķir dažāda veida auto diskus – Lietie diski, tērauda automašīnu diski, kaltie automašīnu diski. Braucot pa sliktu ceļa segumu, diskus var ļoti viegli sabojāt. Vedot savu automašīnu uz mašīnas riepu garāžu, noteikti vēlams pārbaudīt arī disku stāvokli kā arī, nepieciešamības situācijā, tos salabot. Mašīnas riepu garāžas papildus auto disku servisam, nodrošina arī auto riepu balansēšanu un to nomaiņu.

Ziemas un vasaras auto riepu ndošana glabāšanai.
Latvijā sākot no 1. oktobra līdz 1. martam auto uz ceļiem drīkst pārvietoties tikai izmantojot ziemas auto riepas vai arī vissezonas riepas ar atbilstošu protektoru biezumu. Veikalos kā arī servisos noteikti iespējams iegādāties gan jaunas, gan lietotas ziemas riepas. Lietotas ziemas auto riepas vai arī ziemas riepas, kas ir atjaunotas, var maksāt pat līdz 40% lētāk, kā jauns riepu komplekts. Ar vasaras riepām notiek līdzīgi. Lietotu vasaras riepu cena ir gandrīz pa pusi zemāka. Ja plānojat nopirkt lietotas vai arī mazlietotas mašīnas riepas, pirms tam noderētu neliela konsultācija auto riepu noliktavā, lai saprastu, vai šāda opcija piemērota jūsu auto.

Kur atrodas auto riepu noliktavas?
Izdevīga mašīnas riepu garāža ir atrodama Dreiliņos. Tur nodrošina arī auto riepu noliktavas servisu, kuras ir ērti tiem, kuriem vajadzīgs nodot glabāt savus nesezonas auto riepu komplektus, taču mājās vai garāžā tam nav vietas. Auto riepas Rīgā un Ulbrokā noteikti ir iespējams pārbaudīt, salabot, mainīt un visādi citādi savest kārtībā esošajai vai nākošajai darba sezonai. Auto riepu noliktavā arī izmērīs protektora biezumu, salabos auto diskus un, nepiecišamības gadījumā, nobalansēs mašīnas riepas, lai braukšana būtu droša un patīkama gan šoferim, gan pasažieriem kā arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *