Atrodam dzelzs vai metāla durvis dzīvoklim vai privātmājām

Atrodam dzelzs vai metāla durvis dzīvoklim vai privātmājām

23. novembris, 2020 Bez tēmas 0

Kad tiks skatītas ārdurvis dzīvoklim vai privātmājām, to izvēle pircējam pārvēršas par tiešām stiprām galvassāpēm – tirgus ir pārpildīts jau ar produkciju, kur būs ņemtas vērā visas vajadzības: cena, dizains, drošība, trokšņu kā arī siltumizolācija.

Kā var, mēģinot atrast ārdurvis, sabalansēt patērētāja vajadzībās tā, lai arī durvis dzīvoklim vai varbūt mājai varētu būt glītas, pieejamas ģimenes budžetam un tajā pat laikā labi pasargātu māju no “negaidītajiem viesiem” un būtu ērti izmantojamas? Bez šaubām to pārzin vienīgi eksperti. Tādēļ būtu jādodas pie firmām, kur piedāvā metāla durvis Jēkabpilī mājai vai dzīvoklim, un vēl jāuzdod jautājumi. Bet par iespējamajiem veidiem Jūs varat iepazīties rakstā.

Kādi veidi ir durvīm?

Ārdurvju konstrukcijas ir iedalītas pēc to materiāla, no kura viņas izgatavotas: koksne; metals jeb dzelzs; stikls; plastmasa. Pilnībā koka durvis tiek izmantotas diezgan reti, tā kā viņas nenodrošina pienācīgo drošības līmeni. Tām atrod vietu lux piepilsētas savrupmājās, dažādās iestādēs un vietās, kur tad būs atbalsts papildu drošības sistēmām. Populārākās ārdurvis privātmājām būs no ozola masīva un tās ir dārgas.
Pieprasītākās un populārākās būtu metāla durvis dzīvoklim, kurām ir izturība un arī pietiekoša siltumizolācija. Dzelzs durvis jau ir smagi iekļūt un vēl viņas nevar aizdedzināt. Metāls ir pārklāts ar dažādiem pretkorozijas savienojumiem un vēl apdarināts ar atšķirīgiem materiāliem, kā piemēram, mdf, pvc vai koka apšuvums, tādas ārdurvis var ievietot jebkādā dizainā.
Alumīnija ārdurvis, kas ir bīdāmā veidā, ir pieprasītas garāžās un noliktavās, pie ieejas aizsargājamās teritorijās utt.
Ārdurvis no stikla parasti tiek uzliktas veikalos, uzņēmumu birojos, komerciestādēs un reizēm dārgās privātmājās.
Pvc ārdurvis tiek izvēlētas ārkārtīgi maz, tā kā nespēj nodrošināt pienācīgo aizsardzību un uzticamību to slēdzenēm.

Kādas tieši ārdurvis privātmājām labāk ir likt?

Šodienas būvmateriālu un būvniecības pakalpojumu noieta tirgus tad ir nepārprotami pārsātināts ar piedāvājumu, kādas tad varētu būt ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim. Tajā pašā brīdī var pamanīt visplašāko cenu diapazonu, dažādus materiālus, diezgan dažnedažādas durvju slēdzenes un vēl stili. Izlemt, kādas tieši ārdurvis dzīvoklim būs vislabākās, nav īpaši vienkārši. Visbeidzot, pasūtot ārdurvis, jāskatās:

  • drošība;
  • skaņas vai siltuma izolācijas iezīmes;
  • ārējais dizains;
  • izturība pret ietekmi;
  • pieejama cenu.

Durvīm būtu jābūt vienkārši lietojamām, viegli veramām ciet kā arī atveramām, pie tam jānovērš spontāna durvju atvēršana, brīdī, kad slēdzene būs neaizslēgta. Pievēršoties konstrukcijas elementiem, tad īpaša vērība jāvērš durvju vērtnēm, kopējam konstrukcijām, eņģēm un iebūvētās actiņas ierīcēm, un būtiskas jau ir slēdzenes metāla durvīm vai arī cita veida durvīm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *