VISS, SĀKOT NO SUŅU BŪDĀM UN BEIDZOT AR ROTAĻU LAUKUMIEM UN PIRTS BAĻĻĀM

VISS, SĀKOT NO SUŅU BŪDĀM UN BEIDZOT AR ROTAĻU LAUKUMIEM UN PIRTS BAĻĻĀM

15. maijs, 2022 Bez tēmas 0

Jau labu laiku Latvijas kokapstrādes uzņēmumos radītas preces tiek novērtētas ne tikai pie mums, bet arī ārzemēs. Kokapstrāde ir viena no galvenajām Latvijas amatniecības un eksporta precēm, turklāt, vietējie un ārvalstu pircēji novērtē visu – sākot no suvenīriem un dizaina priekšmetiem un beidzot ar dārza mēbelēm, pirtīm un daudz ko citu. Sava pagalma vai dārza labiekārtošanā ar vien biežāk izvēlas izmantot dažādus Latvijā ražotus kokapstrādes produktus.

Karkasa mājas, terases, dārza mēbeles, pārvietojamās pirtis un daudz kas cits – piedāvājuma uzskaitījumu varētu turpināt mūžīgi. Modernu un tirgū pieprasītu kokapstrādes preču ražošana ir normāla prakse jebkuram mūsdienīgam uzņēmumam arī Latvijā.

KĀDAS ATRAKCIJAS IR BĒRNU LAUKUMU KOMPLEKTĀCIJĀ?

Ja mājās ir bērni, tad vislabākais veids, kā viņus pārsteigt, ir rotaļu laukuma ierīkošana pagalmā. Bērnu rotaļu laukumi tiek ražoti balstoties uz klienta vēlmēm un vajadzībām. Tas nozīmē, ka visus bērnu laukuma atrakciju veidus ir iespējams komplektēt pēc patikas un vajadzības(ielūkojies te – https://vud.lv/produkti/kempingu-majas/). Protams, individuālus risinājumus ir iespējams atrast arī vizuālā noformējuma jautājumos. Cena ir atkarīga no komplektācijas. Cenu amplitūda parasti ir no 1000 līdz 24000 eiro un iespējams izvēlēties ne tikai slidkalniņus un šūpoles, bet arī kāpšanas sienas un smilšu kastes.

ATPŪTIES PATS SAVĀ PIRTĪ UN KUBLĀ

Senlatviešu pirtī iešanas tradīcijas joprojām ciena daudzi, tādēļ pirtis un pirts kubli ir populārs pasūtījumu veids. No egles koka veidotas pirts mājiņas ir apaļas vai ovālas. Saprotams, ka visi pasūtījumi tiek veidoti, saskaņojot ar klientu. Kubli un pirtis ir populārs pasūtījuma veids, jo tās ir viegli transportējamas, kopjamas un visādi citādi ērtas izmantošanai nedēļas nogalēs un svētkos. Kompaktie pirts izmēri palīdz pirtij uzsilt ātrāk un nav stundām jāgaida līdz tas notiks. Uzturēt pienācīgu temperatūru pirtī vēlas ikviens. Kurš gan pēc saspringtas un grūtas darba dienas neizbaudīs veldzēšanos karstā pirts kublā? Tas ir lielisks veids kā atpūsties kopā ar draugiem un ģimeni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.