Ko tad nepieciešams zināt konkrēti par to, kā tad tiks drukātas uzlīmes?

Ko tad nepieciešams zināt konkrēti par to, kā tad tiks drukātas uzlīmes?

5. jūlijs, 2021 Bez tēmas 0

Apaļas uzlīmes un arī cita veida jau ir attēli, kas tiek drukāti tieši uz pašlīmējošas virsmas, jeb, brīvas formas papīra vai īpašas plēves, kuras domātas tādu drukāto materiālu uzlīmēšanai uz dažādām virsmām. Pašas uzlīmes galvenokārt izmanto, piemēram, kā mārketinga rīku.

Bez tam konkrēti tāda tipa poligrāfija mūsdienās ir pieprasīta, pašu uzlīmju druka ļauj īstenot veiksmīgu marketinga kampaņu ar minimālām izmaksām. Minētais reklāmas variants ir un būs diezgan pieprasīts tirdzniecības un pakalpojumu vietās, kur ir liels cilvēku pūlis. Tieši ar šo īpašas apaļas personalizētas uzlīmes atbalstu iespējams nodot ziņas potenciālajiem klientiem, kad tieši šeit tiek organizēta akcija vai būs piedāvātas atlaides vai arī tika izgatavots pavisam jauns produkts.

Uzlīmju izgatavošana un to ražošanas tehnoloģiju varianti

Pirms tam kā būs sūtītas, kā piemēram, personalizētas uzlīmes vai arī tiek mēģināts uzzināt cenu, būtu jāsaprot kādi drukas veidi pastāv un ar ko tad viņi atšķiras savā starpā.
• Flexo druka jeb fleksogrāfija. Tāda veida metode ir piemērota, ja, lietojot automātisko iepakojumu, vajadzīga ievērojama uzlīmju aprite. Formu daudzveidība un spilgts attēls, reljefs, kā arī lakošana – dažādu tehnoloģiju izmantošanas rezultātā var iegūt augstas kvalitātes uzlīmes.
• Ofseta. Šajā gadījumā uzlīmju izgatavošanā izvēlās pašlīmējošos papīru. Gadījumā ja būtu vajadzīgs iesaiņojums vai uzlīmes sienām, vajadzētu drukāt uzlīmes, kuras būtu lielāka izmēra un drukātas pēc ofseta drukas.
• Digitālā druka. Šajā gadījumā uzlīmju druka, cena – viss būs līdzsvarā, tieši šis būs izdevīgi nelielām tirāžām. Diemžēl, kad tiek drukāts uz digitālās preses, uzlīmes saķere nedaudz mazinās.
• Lielāka formāta uzlīmju druka šodien jau ir izplatīts veids. Šī veida metodes priekšrocība jau ir šķīdinātāju, kā arī noturīgu tintes izmantošana, protams, arī bezšuvju robošana. Pastāv iespēja izgriezt uzlīmes bez to drukāšanas.
• Sietspiede ir sava veida īpaša metode, kura sniedz iespēju drukāt, izmantojot zelta un sudraba krāsas. Metalizētas personalizētas uzlīmes izrotās visus suvenīrus. Tātad, lai izgatavotu labas, pārdomātas uzlīmes, ir nepieciešama pašlīmējoša plēve.
Tagad saprotot, kā parasti tiek taisītas personalizētas uzlīmes, droši var izvēlēties sev piemērotāko variantu un veikt sev uzlīmju pasūtīšanu.

Kāds pašapkalpošanās drukas veikals varētu būt piemērotākais?

Kad tiek sūtīta uzlīmju druka, cena tādiem darbiem veidojas no pasūtījuma daudzuma vai formas, izmantotajiem izejmateriāliem, izmantoto krāsu skaita. Taisot reklāmas personalizētas uzlīmes stilu, tiek ievērots pasūtītāja firmas stils, PR kampaņas mērķi, klientu mērķauditorija. Līdz ar to, kad ir skatīts drukas veikals, labāk apskatīt visas iespējamās atsauksmes tieši par šo kompāniju un aplūkot pašu mājas lapu. Tā kā tieši mājas lapā var uzzināt vairāk par kopējo uzņēmuma imidžu un vēl saprast vai, piemēram, sadarbība būs veiksmīga. Ļoti labi, ja uzņēmums ir vairākus gadus tirgū un darbība jau būs uzlabojusies, kā arī attīstījusies. Tādā gadījumā var būt drošiem un arī uzticēt savu pasūtījumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.