Individuāli sienas vai galda kalendāri patīkamām domām

Individuāli sienas vai galda kalendāri patīkamām domām

8. oktobris, 2020 Bez tēmas 0

Drukāti kalendāri, ko varēsiet piestiprināt tieši pie sienas vai arī novietot uz galda, šodienas interneta laikā nemaz nav pazaudējuši savu nepieciešamību – viņus arī tagad iespējams uziet gandrīz visās mājās un darbavietās.

To apgalvo tie, kuru darbs ir kalendāru druka kā https://kalendari.lv/kalendari/ , ikgadu piedāvājot pa īstam lielu preču klāstu. Viennozīmīgi tas nozīmē, ka visi, kam šis būtu aktuāli, var atlasīt priekš sevis tīkamu sienas vai galda kalendāru. Un tagad sevišķi pieprasīti būs personalizēti kalendāri, kuros bieži vien tiks iespiestas ģimenes bildes vai varbūt kādi svarīgi notikumi.

Kalendāru varianti kā arī veidi

Mūsdienās personalizēti kalendāri ir dažnedažādos veidos, bet tikai izdalīt vajadzētu sekojošus. Plēšamie kalendāri, kas parasti tiek stiprināmi pie sienas un ir ar lapām, kuru skaits ir vienāds ar dienu skaitu gadā. Brīdī, kad sākas jauna diena, šeit tiek norauta iepriekšējās dienas lapa, lai spētu izsekot līdzi datumam. Galda kalendāri ar maināmām lapām bieži vien tiek uzstādīti birojos uz galda. Viņi ļauj zināt pašreizējo dienu un sastāv no vairākām loksnēm. Katra lapa tiks apgriezta, atnākot citam mēnesim. Savukārt sienas kalendārs tad ir ne tikai funkcionāls priekšmets, bet arī, piemēram, dekoratīvs elements. To iespējams uzstādīt kā mājās, gan arī rūpnīcā vai birojā. Kalendāru druka plakāta variantā ir pats parastākais un vēl lētākais veids. Kabatas kalendāri izceļas ar to, kad doto kalendāru druka tiek realizēta mazā formātā. Un, nenoliedzami, jebkurš no iepriekš minētiem veidiem var būt piemēram, kā tieši jūsu personalizēts kalendārs, kur tiks izdrukāts viss, ko Jūs gribēsiet.

Vai kalendāru izgatavošana patlaban ir vēl aktuāla?

Galvenās priekšrocības, ko tad mums dot kalendāru druka jau ir šādas:

  • Dažādība: sienas vai galda kalendāri tomēr ir nepieciešami visur – ofisā, mājoklī, skolā, visur, kur cilvēki vērš vērību tam, kāds ir datums.;
  • Praktisms: sienas vai galda kalendāru izmantošanas parocīgums būs acīmredzams, tie ir vajadzīgi lietošanas ērtībai, kontrolei un plānošanai;
  • Efektivitāte – Tā kā personalizēti kalendāri jau ir vajadzīgi jebkur kā arī tiem ir ilglaicīga lietošana, tad uz tiem izvietota uzņēmuma pieminēšanai būs sava veida reklāma;
  • Personiskums – bez šaubām personalizētie kalendāri jau ir ievērojami labāka dāvana nekā, piemēram, veikalos nopirktie.

Taču ir arī trūkumi:

  • Kvalitāte. Ja kalendāru druka būs diezgan zema cena, tad kalendāri varētu sabrukt pirms gada beigām;
  • Popularitāte. Kad uzņēmums ir viens no desmit piegādātājiem no viena un tā paša ražotāja, šajā gadījumā dāvana riskē pazust starp konkurentiem;
  • Sezonalitāte: ir ierasti, ka sienas vai galda kalendāru druka tiek pieprasīta uz Jauno gadu, vai nedaudz mēnesi pirms vai pēc tā.

Taču pat ņemot vērā visus iespējamos trūkumus, plusi liek saprast – personalizēti kalendāri jau ir neaizvietojama lieta ikdienā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *