ĀTRA MODUĻU ANGĀRU UN GARAŽU UZSTĀDĪŠANA JEBKUR LATVIJĀ.

ĀTRA MODUĻU ANGĀRU UN GARAŽU UZSTĀDĪŠANA JEBKUR LATVIJĀ.

15. jūlijs, 2021 Bez tēmas 0

Laba garāža ir ilgtermiņa ieguldījums ne tikai automašīnas uzturēšanā, bet arī saimniecības vides labiekārtošanā. Jau labu laiku garāžas tiek celtas no dažādiem materiāliem, ne tikai no ķieģeļiem.

Ņemot vērā to, ka mūsdienās cilvēki paliek ar vien mobilāki, tiek novērtētas celtnes, ko ir ērti montēt un pārvietot. Garāžas bieži vien izmanto arī kā mantu glabātuvi. Moduļu garāžas nav jābūvē, jo tās ir vienkārši un ērti uzstādāmas kā arī tās pēcāk var pārvietot. Moduļu garāžas būs labs risinājums arī lauku mājām vai kādam tamlīdzīgam īpašumam, kurā pamatu rakšana un garāžas celtniecība varētu prasīt ne tikai daudz darba, bet arī gana lielus izdevumus. Drošības nekad nevar būt par daudz, tādēļ pirms garāžas celšanas, nenāks par ļaunu painteresēties vai tā nav jāreģistrē zemesgrāmatā. Uzticies – domusbuve pakalpojumi!

SALIEKAMAS GARĀŽAS MĀJĀM UN LAUKU MĀJĀM.
Pastāv dažāda veida moduļu garāžu piedāvājums. Pastāv dažādas iespējas pēc kurām iedala garāžu tipus un viens no vispopulārākajiem ir garāžas jumta tips. Parasti izšķir divslīpu, horizontāla vai vertikāla tipa jumta garāžas. Ir pieejamas arī traktoriem paredzētas garāžas, kas ir lielākas, taču tik pat mobilas un ērti uzstādāmas. Jau esošai garāžu konstrukcijai ir iespējams pielāgot un izveidot garāžu vārtus, kas būs funkcionāli un kalpos ilgi. Ja runa par cenu, tad to sastāda dažādi faktori – garāžas izmērs, seguma veids, piemēram, dzelzs vai akrils. Konsultanti noteikti palīdzēs izvēlēties piemērotāko no garāžu tipiem jūsu vajadzībām.

PĀRVIETOJAMIE ANGĀRI MĀJSAIMNIECĪBĀM UN LAUKU SAIMNIECĪBĀM.
Nereti, dzīvojot lauku teritorijās ar lielāku vai mazāku saimniecību, ir nepieciešams kas lielāks par vienkāršu garāžu. Cena, protams, kā jau visa veida šāda tipa celtnēm, ir atkarīga no izmēriem un izmantotajiem materiāliem. Ja interesē vidējā cena, tad aptuveni tā ir 50 eiro par kvadrātmetru. Angārus ir iespējams izmantot veselos trīs veidos, līdz ar to ietaupot finanses uz citu būvju celtniecību un arī ieekonomē vietu un laiku. Moduļu angāru uzstādīšana ir tik pat ātrs process kā garāžu uzstādīšana, līdz ar to klients savu jaunuzbūvēto celtni var sākt izmantot drīz vien.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *