ZIEPJAKMENS KRĀSNIS UN STŪRA KAMĪNI

ZIEPJAKMENS KRĀSNIS UN STŪRA KAMĪNI

10. decembris, 2021 Bez tēmas 0

Ziema, rudens un pavasara pirmie mēneši ir laiks, kad telpu apsilde ir aktuāla jebkur pasaulē. Podiņu krāsnis un pilsētas centrālapkure jau labu laiku nav tikai vienīgās opcijas telpu apkurināšanai – sildītāji, gaisa kondicionieri ar siltā gaisa opciju, akmens un čuguna krāsnis, dažādi apkures katli – atliek vien izvēlēties piemērotāko.

Pirms apkures veida izvēles, jāsaprot, kas ir vispiemērotākais konkrētajām telpām. Daudzdzīvokļu namos nav daudz iespēju kā tikai radiatori ar centrālapkuri, taču privātmāju iedzīvotāji līdz apkures katliem izvēlas arī krāsns apkuri(var apskatīties katalogu uzņēmuma mājaslapā). Ziepjakmens krāsnis un kamīni pamazām aizstāj tradicionālās podiņu krāsnis, jo tās ir viegli uzstādīt, viegli kopt un nodrošina lielisku siltuma uzturēšanu jebkurā telpā.

KĀDAS KRĀSNIS IESPĒJAMS PASŪTĪT?

Kamīns un krāsns, pavisam noteikti, telpai spēj piešķirt patīkamāku gaisotni un veicināt pozitīvas emocijas. Stūra kamīni ir aprīkoti ar platām durvīm, kas ļauj droši vērot liesmas un telpā sagaidīt siltumu. Pateicoties tam, ka krāsnis ir iespējams izveidot dažādās krāsās un pielāgotas klienta vēlmēm un telpas iespējām, tās iederēsies jebkurā interjerā. Individuālie pasūtījumi nereti tiek papildināti ar dažādām ekstrām un papildus opcijām, piemēram, malkas cepeškrāsni. Krāsnis un kamīni tiek būvēti no ziepjakmens, kas, pateicoties savam ķīmiskajam sastāvam nodrošina vieglu apstrādi un vienmērīgu uzsilšanu un siltuma noturēšanu.

PIEMĒROTAS PIRTS KRĀSNS IZVĒLE

Atsevišķi tiek izdalītas saunas un pirts krāsnis. Mūsdienās ir iespējams izvēlēties tādas pirts krāsnis, kas pielāgojas telpai, nevis otrādi. Piemēram, ja pirts telpa atrodas uzreiz aiz sienas pirts priekštelpai, kas nereti tiek izmantota kā atpūtas un sarunu zona dažādos saviesīgos pasākumos, tad, lai nošautu divus zaķus ar vienu šāvienu, iespējams izbūvēt pirts krāsni, kas vienlaikus pilda arī kamīna funkciju pirts priekštelpā. Pirtis un saunas ir populārs relaksācijas veids visā pasaulē un mūsu tautas tradīcijas ir zināmas ar dažādiem pirts rituāliem, ko daudzi izvēlas piekopt arī mūsdienās. Pirts krāsnis iederēsies jebkāda stila telpās, jo parocīgais Skandināvu dizains tās padara askētiskas un neitrālas. Liela loma ir apkures iekārtu apkopei un uzturēšanai, jo tad tās kalpos drošāk un ilgāk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.