SUSHI RECEPTES IESĀCĒJIEM

SUSHI RECEPTES IESĀCĒJIEM

17. decembris, 2019 Bez tēmas 0

Ja agrāk sushi tika uzskatīts par eksotisku ēdienu, tad mūsdienās būs grūti uziet kādu sabiedriskās ēdināšanas vietu, kas šo ēdienu nav iekļāvis savā ēdienkartē. Ja rosīšanās virtuvē nav sveša lieta, tad suši varētu pagatavot arī mājas apstākļos, jo visu, kas nepieciešams, var uziet un iegādāties jebkurā pārtikas veikalā, ieskaitot piedevas un nori lapas.

Īsti sushi piekritēji zina, kas slēpjas zem parastam latvietim svešiem japāņu sushi veida nosaukumiem, taču, ja arī nav īsti skaidrs, ko nozīmē Unagi maki vai kāda atšķirība starp Nigiri un Maki, katrs sushi restorāns ēdienkartē noteikti ir pievienojis aprakstu par sastāvdaļām.

Uzzini vairāk – https://www.sushibrothers.lv/karstie-susi


Maldīgi uzskatīt, ka sushi ir neliels zivs gabals ietīts rīsos un jūraszāļu lapā, jo patiesībā, tas noteikti ir veselīgs un garšīgs ēdiens ko mēdz pasniegt ar atšķirīgiem pildījumiem, pie tam, ēdams gan silts, gan auksts. Suši noteikti ir populārs ne tikai ar to, ka tas noteikti ir ļoti garšīgs kā arī pat veselīgs ēdiens, taču arī ar to, ja izvēlaties to gatavot pats, ir dota vaļa fantāzijai kā arī sev tīkamu produktu izvēlei. Gatavojot suši mājās, iedvesmu mēdz smelties no jau baudītiem ēdieniem vai meklēt sushi receptes internetā. Visvienkāršākie un populārākie sushi, kurus arī ir visvieglāk gatavot, ir suši ar lasi un gurķi. Suši rolliem rīsi mēdz būt gan iekšpusē, gan ārpusē, tie var būt garnēti ar masago ikriem vai sēkliņām. Izplatīti noteikti ir arī ceptie un karstie sushi rolli. Tie parasti tiek cepti tempura mīklā vai pasniegti ar kausēta siera piedevu uz tiem. Sushi ir draudzīgs ēdiens arī vegāniem kā arī veģetāriešiem. Šādus suši gatavo kopā ar tofu un arī daudzējādiem dārzeņiem.

KUR PIEGĀDĀ SUŠI UN CIK DAUDZ TAS IZMAKSĀ?
Gan Rīgā, gan citās lielās Latvijas pilsētās mēdz lietot arī suši piegādes pakalpojumus, ja nu gadījumā nav vēlme un laika gatavot pašam. Salīdzinoši daudzi suši piegādes restorāni, savu darbību izvēlas izvērst vien uz pircēju apkalpošanu attālināti, šādā veidā piedāvājot lielāku piedāvājumu kā arī zemākas cenas. Sushi seti un vairāki akcijas piedāvājumi noteikti ir kļuvuši par katra klienta pieprasītāko izvēli. Sushi komplekti parasti piedāvā nobaudīt dažādus sushi veidus vienā reizē, par daudz zemāku cenu, kā pasūtot tos atsevišķi. Suši noteikti ir opcija piegādāt Rīgā par patīkamām piegādes cenām, turklāt, jo lielāks pasūtījums jo zemāka piegādes cena vai arī tās nav vispār!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *