Mūsdienu kredīti internetā – kādā veidā nekļūdīgi aizņemties?

Mūsdienu kredīti internetā – kādā veidā nekļūdīgi aizņemties?

25. maijs, 2021 Bez tēmas 0

Arī šodien ne visu banku piedāvājuma klāstā ir kredīti internetā, šodien tas biežāk ir nebanku kredītiestāžu piedāvājums. Kredīts online ir un būs viegli izmantojams variants, kā var iegūt nepieciešamo naudas summu minimālā laikā, taču daži klienti vilcinās to izmantot.

Pieteikums aizdevumam, pielietojot tiešsaisti, ne ar ko neatšķiras no bankas apmeklēšanas. Šeit tiek aizpildīts pieteikums, saņemts apstiprinājums un tad nauda. Visas darbības notiek izmantojot i-banku vai, piemēram, personīgo kontu. Kā vēl viena priekšrocība ir tā, kad pieteikumu var iesniegt uzreiz vairākās iestādēs. Šis apstāklis ievērojami uzlabo apstiprināšanas iespējas. Zemāk mēs aprakstīsim, tieši ar ko tad aizdevums online atšķiras savā starpā no banku kredīta, un kam tad jāpievērš pastiprināta uzmanība, piesakoties kredītam.

Par pārkreditāciju var lasīt šeit – https://viasms.lv/blog/parkreditacija/

Aizdevums online – plusi un visi mīnusi

Pievēršoties plusiem un arī mīnusiem, ko sms kredīti vai pārējie kredīti internetā sevī slēpj, vispirms jākoncentrējas uz mīnusiem. Tad šeit pirmās briesmas rodas kredītņēmēja neuzmanības dēļ. Šeit tiek pieteikts kredīts, taču netiek lasīti līguma nosacījumi. Bieži vien, protams, lai piesaistītu klientus, tiek norādīts min procentuālais daudzums. Izpētot nosacījumus, % ir daudz lielāks. Kā vēl viena problēma attiecas uz personiskās informācijas nodošanu krāpnieku rokās. Aizsargāt sevi no tā ir vienkārši. Aizdevums online jānoformē tikai pie drošām kredītiestādēm.
Plusi:

  • Iespēja piedalīties akcijās un sezonālos akcijas piedāvājumos;
  • anketas izvertēšanas ātrums un naudas saņemšana;
  • spēja izvēlēties aizdevumu bez papildus liekiem dokumentiem vai ar tādu kredītvēsturi, kas neapmierinātu bankas;
  • nebūs nepieciešams doties uz bankas ofisu.
  • Saņemot karti ar kredītlimitu, eksistē variants saņemt pazeminātu % likmi un ilgāku atmaksas periodu. Dažas bankas piedāvā jauniem klientiem nenākt atvērt kontu un parakstīt visus dokumentus. Kurjers piegādās Jums dokumentus uz Jūsu adresi un Jūs saņemsiet naudu.

Skaidrs, ka tieši kredīts online ir daudzsološa joma, kura ļauj saņemt patīkamus nosacījumus. Lai pasargātu savas intereses, tomēr ir rūpīgi jāizlasa visi tie dokumenti, un pirms izvēlaties kreditēšanas iestādi, uzziniet vairāk par atsauksmēm. Pārdomājiet ne vien procentu likmi, bet, protams, arī pārmaksājuma kopējo summu, tā var ietvert komisiju vai citus pakalpojumus.

SMS kredīti – pamata nianses

Ātrā mobilo sakaru attīstība, kā arī ātrie kredīti sniedza iespēju izveidot ko jaunu – SMS kredītu. Nepārprotamas šādu aizdevumu plusi būs iegūšanas vienkāršums, pateicoties ātrumam un vienkāršotai kredīta pieteikuma izskatīšanas procesam. Tas jau ir aizdevums, kurš balstīts uz uzticību. Nav nepieciešams vākt nekādus apliecinājumus, bet, ja sms kredīts ir atteikts, šādu atteikumu var viegli uztvert. Pastāv arī acīmredzami trūkumi: augstās aizdevuma cenas, tā kā kreditētājs grib ne vien nopelnīt naudu ar procentiem, taču arī apdrošināt sevi pret to, ka saistības var netikt pildītas, kas tad šajā variantā ir diezgan liels. Kā arī parāds būs jāatmaksā ātri, parasti tas ir gads, bet maksimālā summa ir maza. SMS kredīti varētu būt arī krāpnieciski, tāpēc, pirms iesniegt pieteikumu, rūpīgi pārbaudiet visu informāciju. Kā piemēram, mēģiniet uzzināt vairāk internetā par potenciālo kreditētāju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *