Lidojumi uz tālām valstīm

Lidojumi uz tālām valstīm

2. marts, 2018 Bez tēmas 0

Lētas aviobiļetes ir viens no iemesliem, kādēļ visi cilvēki labprāt dodas pat uz īpaši tālām pasaules valstīm. Neticami lēti lidojumi sagādā ļoti patīkamas emocijas, jo nav nemitīgi jādomā par pārmērīgām izmaksām. Tieši liels lidojumu klāsts visādā ziņā nāk cilvēku prātā, ja tiek pieminētas konkrēti Turkish Airlines aviobiļetes. Galvenās priekšrocības šīs kompānijas izvēles gadījumā ir gardas maltītes un nemainīgs komforta līmenis pat neticami garos reisos.Turklāt iegadāties aviobiļetes, tagad iespējams internetā http://avio.lv/. Turkish Airlines sagatavotajos reisos pasažieru bagāža var sasniegt 30 kg, pietam salonā var droši ņemt 1 vienību līdz 8 kg. Savukārt biznesa klases pasažieriem ir redzamas noteiktas privilēģijas, kā viena no tām ir 2 pieļaujamās rokas bagāžas vienības. Lidojumi uz Ameriku ir zināmi kā vieni no ilgākajiem, tādēļ svarīgi, lai Jūsu pašsajūta būtu nevainojama.

Baudiet ceļojumus ar Aeroflot

Aeroflot aviobiļetes arī ir samērā bieži izmantotas, tās piedāvā arī aviobiļetes uz ASV. Izdevīgas akcijas ir tieši tas, ko daudzi cilvēki vēlas ieraudzīt, tādēļ pieejami dažādi to veidi. Visos Aeroflot reisos tieši rokas bagāža nedrīkst pārsniegt 10 kg, kā arī tai jāatbilst noteiktajiem izmēriem. Savukārt visas reģistrējamās bagāžas maksimālais svars ir 23 kg, kas ir piedāvāti kā bezmaksas vienība. Visnotaļ iespējams izmantot šo bezmaksas vienību, lai paņemtu līdzi sporta preces un inventāru.

Neskaitāmi lidojumi Lufthansa reisos

Ja visas iepriekš nosauktās iespējas Jūs nav pārāk aizrāvušas, iespējams to spēs paveikt Lufthansa lidojumi. Kā vieni no pazīstamākajiem noteikti ir lidojumi no galvaspilsētas Rīgas uz pašu Dublinu, taču cilvēki var doties arī uz Āfriku utt. Jums jāzina, ka visas aviobiļetes uz Dublinu ir iespējams nopirkt sēžot mājās, jo viss tiek nodrošināts internetā. Konkrēti Lufthansa lidojumos bagāža salonā drīkst būt līdz 8 kg, neaizmirstot arī par maksimālajiem izmēriem. Jebkurā gadījumā varat paņemt arī daudz mazāku rokas somu, par to Jums atsevišķi nenāksies maksāt. Taču nododamās bagāžas apmērs līdzinās citu kompāniju ierobežojumiem, tāpēc tā var sasniegt tikai 23 kg atzīmi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.