KUR PASŪTĪT PLASTMASAS LOGUS?

KUR PASŪTĪT PLASTMASAS LOGUS?

12. augusts, 2021 Bez tēmas 0

Plastmasas logi savā mājoklī ir kļuvusi par stabilu vēlmi jebkuram, kura īpašumā ir paredzēti remontdarbi vai māja tiek būvēta no nulles. Ņemot vērā to, ka Latvijas klimats var lepoties ar visiem četriem gadalaikiem, kas mēdz ievilkties ilgāk kā plānots.

Kad aiz loga ir auksts, visi vēlas atrasties mājīgi siltās iekštelpās, tādēļ logu nomaiņu mājoklī daudzi izvēlas veikt starplaikā starp apkures sezonas beigām un jaunās sezonas sākumu. Tā pat šis ir viens no iemesliem, kādēļ jaunceltnēs plastmasas logi ir pirmā izvēle, kad runa par logu montāžu. PVC logi nodrošina lielisku ventilāciju vasarā un lielisku siltumizturību ziemā. Pakešu logi mūsu pusē ir tendence jau divdesmit gadus.

PVC LOGU NOZĪME SILTUMA UZTURĒŠANAI DZĪVOKĻOS.
Kādēļ Latvijā tik daudz tiek runāts par energoefektivitāti? Tam ir vienkāršs izskaidrojums. Latvijā daudzstāvu nami, galvenokārt, ir būvēti, aptuveni, pirms 40-50 gadiem un daudzi no tā laika nav piedzīvojuši nekāda veida remontdarbus. 40-50 gadu laikā ir mainījies daudz kas – sākot ar ēku un komunikāciju tehnisko stāvokli un beidzot ar pakalpojumu cenām. Dzīvošana šāda veida dzīvokļos kļūst nerentabla, ja izdevumu ir vairāk par ieguvumiem, respektīvi, ja dzīvoklī ziemā ir auksts, bet apkures cena nav tā mazākā, tad jāmeklē veidi, kā šo problēmu atrisināt. Viens no risinājumiem ir plastmasas logi, ko montēt esošo koka logu vietā. Arī Eiropas fondu apgūšana Latvijā ir sekmējusi namu energoefektivitātes celšanos, jo tiek renovētas un siltinātas ēku fasādes un mainītas komunikācijas, uzstādīti PVC logi. Viennozīmīgi, tas ir liels atspaids ne tikai uz iedzīvotāju komfortu, bet arī ēkas mūžu.

CIK IZMAKSĀ JAUNI PVC LOGI?
Logu montāžas speciālisti atradīs vislabākos risinājums jebkāda veida namiem. Visus nepieciešamos mērījumus veic cilvēki, kuri rūpēsies par logu montāžu – https://ziemelulogi.lv/119-serijai/. Pēc logu montāžas beigām ir iespējams izmantot arī iekšējās apdares darbu pakalpojumus, lai nebūtu jāmeklē jauns pakalpojumu sniedzējs. Ir dažādi logu veidi, kas atšķiras pēc to tehniskās uzbūves ar dažādām niansēm, tādēļ, precīzas izmaksas būs iespējams noteikt tikai pēc visu detaļu noskaidrošanas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *