Kolagēna lietošanas ieguvumi

Kolagēna lietošanas ieguvumi

18. marts, 2021 Bez tēmas 0

Kolagēns pēc to raksturīpašībām būs viens no izplatītākājiem un vēl unikālākajiem olbaltumiem. Tas būtu sava veida “līme”, kura uztur Jūsu organismu kopā, nostiprinot muskuļus un saistaudus.

Neaizvietojama cīpslu, saišu, locītavu, kā arī kaulu sastāvdaļa, kas veicina darbību, un tad novērš šo organisma daļu sabrukšanu. Kolagēns kopā ar pašu elastīnu, kas atrodams saistaudos, pats kolagēns padara audus elastīgus. Viennozīmīgi tas veicina būtiskāko funkciju, kuras dēļ šis proteīns var tikt ietverts vairākās procedūrās, lai uzturētu ādas jaunību, tvirtumu, elastību kā arī skaistumu. Līdz ar vecumu samazinās kolagēna daudzums organismā. Jo vecāks paliek cilvēks, jo mazāks šī kolagēna daudzums tiek ražots organismā. Šī iemesla dēļ uztura bagātinātāji un it sevišķi kolagēna lietošana, kļūst tieši par ikdienas daļu.

Kolagēns un tā varianti

Dažādi uztura bagātinātāji, kur ir kolagēns, pirkt var dažādos iepakojumos, kas ir marķēti: pirmais, otrais, trešais tips. Kopā tad ir pat 28 dažāda varianta kolagēna veidu, bet mūsu ķermenis pieņem I, II, III un IV tipu. Rūpnieciskajā ražošanā galvenokārt jau tiek saražoti pirmie trīs. I tipa olbaltums jau ir vajadzīgs ādai un kauliem, cīpslām, acīm, muskuļiem un citiem audiem. II tipa kolagēnu izmanto skrimšļa veidošanai, kā kolagēns locītavām, taču trešā tipa kolagēns ir iiesaistīts asinsvadu ražošanā un šis kolagēns nagiem ir arī kārtīgi atbilstošs un arī ādai. Minētie varianti pēc sastāva jau ir viens otram līdzīgi. Tie atšķiras pēc aminoskābju montāžas secības kā arī oksilizīna atlikumu skaita ķēdē. Praksē var minēt, ka pat viena un tā paša tipa kolagēni atšķiras, iespējams, ka to sekmē pati formula, piedevas vai veids, kā tas izdalās. Kad Jums ir vajadzīgs uztura bagātinātājs – kolagēns, lai tieši atrisinātu kādu konkrētu problēmu, tad vislabāk izvēlēties tam piemērotāko, kā piemēram, kolagēns matiem, ādai vai, piemēram, kolagēns kauliem, bet, kad vēlaties “visam un profilaksei”, tad labāk būtu piemeklēt ar papildu piedevām.

Dažādi uztura bagātinātāji online – kā atlasīt?

Kad pienak brīdis, ka būtu nepieciešams kolagēns, pirkt to var ne vienīgi aptiekā, bet arī, piemēram, tiešsaistē. Taču mēģiniet noskaidrot daudz vairāk konkrēti par pārdevēju un tā imidžu, jo tie uztura bagātinātāji ir jāuzņem iekšķīgi. Saprotiet sev, kāds tieši ir vajadzīgs variants – kolagēns ādai, matiem vai arī kolagēns kauliem, muskuļiem. Bez šaubām, pirms pirkt tomēr ir vajadzīgs precizēt, kāda būtu kolagēna lietošana. Vispār pastāv dzeramais kolagēns, kurš jau ir gatavā formā. Tas ir ļoti viegli sagremojams un atbilstošs arī tiem, kuri cieš no gastrīta un enterīta. To ir ērti uzņemt, un vēl tāda lieta nebūs pašam jātaisa – 1 pudele satur ikdienas devu piecus gramus. Plaši tiek izmantots kolagēna pulveris, kurš tad tomēr ir viegli uzņemams. Bet tajā pat brīdī, ja pulveri pērkat ne pakas veidā, šajā gadījumā dzēriens būs jātaisa pašiem, kas tad ceļojot nav ērti. Kolagēns kā kapsulas vai tapbletes ir visērtākais izmantošanas paņēmiens, ko var paņemt līdzi uz darbu vai ceļojumā. Bez šaubām, kad tiks izvēlēts kolagēns, atsauksmes ir tā lieta, ko ir jāizlasa pirmām kārtām, tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko opciju sev.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *