Izvēlamies dzelzs vai metāla durvis mājai vai dzīvoklim

Izvēlamies dzelzs vai metāla durvis mājai vai dzīvoklim

21. oktobris, 2020 Bez tēmas 0

Citi saimnieki, ja tiek meklētas ārdurvis dzīvoklim vai privātmājām, pašu atlasi uztver diezgan vieglprātīgi, par ko tad standartā agri vai vēlu jāmaksā. Slikta siltuma izolācija, slikts ārējais izskats, iespēja, ka dzīvokli var uzlauzt, tās ir tās lietas ar ko tad arī tie vēlāk saskaras.

Ko darīt cilvēkiem, kuri grib, lai tieši durvis dzīvoklim ilgstošu laiku iepriecinātu īpašniekus ar glītu ārpusi un izturību? Pats pirmais, Jums vajadzētu izpētīt ārdurvju veidus, un tad var turpināt pētīt dažādu ražotāju preces.

Lasīt vairāk – https://www.ziemellatvija.lv/reklamraksti/velaties-iegadaties-metala-durvis-majoklim-luk-kas-jums-jazina-148100

Ārdurvis privātmājām – kādi veidi vispār ir?

Ieejas durvju konstrukcijas ir klasificētas pēc izejmateriāla, no kura tās izgatavotas: koksne; metāls; stikls; pvc. Kopumā koksnes ārdurvis jau tiek izmantotas reti, tā kā viņas nenodrošina pienācīgo drošības līmeni. Parasti tām sameklē pielietojumu luksusa klases mājās, dažādās iestādēs, kā arī vietās, pie kā būs atbalsts papildu drošības sistēmām. Populārākās ārdurvis privātmājām būs tieši no ozolmasīva un tās ir dārgas.
Pieprasītākās un populārākās jau ir metāla durvis dzīvoklim, kurām būs drošība un laba siltuma izolācija. Dzelzs durvis ir smagi uzlauzt un tās nemaz nevar aizdedzināt. Pats metāls tad ir pārklāts ar dažādiem savienojumiem pret koroziju kā arī apdarināts arī ar atšķirīgiem materiāliem, kā piemēram, mdf, pvc vai koka apšuvums, tādas ārdurvis privātmājām varētu iekļaut jebkurā interjerā.
Alumīnija durvis, kas tad ir bīdāmas konstrukcijas, ir pieprasītas garāžās un noliktavās, pie ieejas aizsargājamās teritorijās utt.
Ārdurvis no stikla parasti tiek uzstādītas tirdzniecības centros, uzņēmumu birojos, biznesa centros un dažreiz dārgās privātmājās.
Plastmasas ārdurvis dzīvoklim vai privātmājai ir izmantotas diezgan maz, tā kā nespēj garantēt vajadzīgo drošību un uzticamību.

Ārdurvis dzīvoklim vai privātmājai – atlases priekšnosacījumi

Kad tiek izvēlētas stilīgas ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim, būtu jāņem vērā daži momenti:

  • Uzticība un drošība. Viengabala dizains vienmēr ir uzticamāks, jo bez šaubām savienojuma vietas šo novājina. Viennozīmīgi šis var būt attiecināms gan uz pašām ārdurvīm, tā arī uz kopējām konstrukcijām.
  • Tērauda loksnes jau ir praktiskākas, bet jādomā par labu siltuma izolāciju.
  • Koks vislabāk notur siltumu, bet baidās ka no mitruma, tā arī no auksta sala, tāpēc var būt nepieciešama papildu aizsardzība un apstrāde.
  • Nav jātaupa tieši uz tāda veida lietu, kā metāla durvju slēdzenes. Protams labāk likt dārgākas un drošākas.
  • Lielisks izskats. Tam vajadzētu harmoniski iekļauties kopējā interjerā.

Ja tiks meklētas metāla durvis, šajā gadījumā augstas klases durvīm būtu nepieciešams {sastāvēt no 2 metāla loksnēm saturēt 2 metāla loksnes} (reizēm tiek izgatavots papildus iekšējais slānis), kur biezums ir vismaz pusotrs milimetrs.
Durvis dzīvoklim, kas tad ir kopā ar kāpņutelpu, varētu būt bez jebkādas papildu aizsardzības, tā kā daudzdzīvokļu ēkā ir neticami, kad var būtr pielietots atvēršanas instruments, kas trokšņo. Tomēr jebkura tipa modifikācijās ir jāizraugās labas kvalitātes uzticami elementi un papildus piederumi, jo bez šaubām īpaši metāla durvju slēdzenes vai cita tipa durvīm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *