INDIVIDUĀLI VEIDOTAS KOKA MĀJAS, MĒBELES UN CITI IZSTRĀDĀJUMI

INDIVIDUĀLI VEIDOTAS KOKA MĀJAS, MĒBELES UN CITI IZSTRĀDĀJUMI

9. aprīlis, 2023 Bez tēmas 0

Latvieši jau izsenis ir iecienījuši kokmateriāla sniegtās priekšrocības dažādās jomās. Tā mijiedarbība ar cilvēku ir vērojama gadsimtu gaitā. Tas ir dzīvotspējīgs un daudzpusīgs, un viena no tā šķautnēm ir kokmateriāls, no kura var izgatavot visu – sākot ar skaliem, ar ko sildīties drēgnos ziemas vakaros un beidzot ar dzīvojamiem namiem.

Dārza mēbeles, lapenes, mājiņas, šķūņi un pat garāžas – tik daudz dažādu būvju ir iespējams uzcelt no kvalitatīviem kokmateriāliem. Tie, kuri šeit dzīvo privātmājās, novērtēs iespēju pasūtīt īpaši veidotu dārza lapeni vai dārza mēbeles, taču tie, kuriem pieder mazdārziņi, priecāsies par opciju iegādāties pilnībā funkcionālu dārza mājiņu.

KUR PIRKT DĀRZA MĀJU?

Ir dažādi veidi kā sev piederošo īpašumu padarīt vēl funkcionālāku. Gaumīgas dārza mēbeles vai lapenīte noteikti iepriecinās ikvienu. Nevar nepieminēt arī iespēju iegādāties pilnībā funkcionālu pirti, jo katram latvietim pirts rituāli ir gēnos jau no senču laikiem. Dārza nojumes, lapenes un garāžas ir būves, ko iespējams uzstādīt jūsu īpašumā un kas momentā piešķirs īpašu noskaņu un atmosfēru. Ja esat dzīvokļa īpašnieks, kuram pieder neliels zemes gabals, tad iesakām apsvērt domu par nelielas vasarnīcas vai dārza mājiņas iegādi, kas noteikti kaimiņos izraisīs balto skaudību.

KĀDAS UN DAŽĀDAS PRECES VAR IEGĀDĀTIES?

Piedāvājums ir ļoti plašs un visi minētie piemēri ir tikai neliela daļa no visa, ko iespējams iegādāties. Piedāvājumā ir arī bērnu rotaļu namiņi, smilšu kastes un šūpoles, tirdzniecības kioski un dažāda veida tualetes, kas uzstādāmas vasarnīcās un dārza namiņos pēc vajadzības un tautā iemīļotās sirsniņmājas. Lai sadarbība būtu veiksmīga, tiek detalizēti saplānots katrs pasūtījuma izgatavošanas solis – gan materiāli, gan montāžas gaita un budžets. Pasūtījumu piegāde ir iespējama visā Latvijā un arī ārpus tās, turklāt, daudziem šķitīs aizraujoši, ka visas koka konstrukcijas var montēt paša spēkiem, taču, ir pieejams arī montāžas pakalpojums par atsevišķu samaksu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.