IEKARAMO GRIESTU LOMA GRIESTU MONTĀŽĀ

IEKARAMO GRIESTU LOMA GRIESTU MONTĀŽĀ

11. augusts, 2021 Bez tēmas 0

Dažāda veida inovatīvi celtniecības materiāli un sistēmas, mūsdienās ir viena no labākajām lietām, kas notikušas nozarē. Celtniecības darbi nebeidzas uzreiz pēc sienu uzsliešanas, gluži otrādi, tie tikai sākas, piemēram, ar griestu montāžu.

Daudzi nemaz nezina, ka montāžas darbus veic gan ārējiem griestiem, gan iekšējiem. Komercplatības, biroju un ražošanas telpas un citi komerciālie projekti ir lieliski kandidāti iekaramo griestu montāžai. Šāda veida griesti vispopulārākie ir tieši Loft tipa dzīvokļu īpašnieku vidū, uzzināt vairāk var tālāk.

KURI IEKARAMIE GRIESTI IR PIEMĒROTI VEIKALIEM?
Klientiem ir iespējams izvēlēties starp trīs veida iekaramajiem griestu veidiem. 90% lielu atvērumu griestos nodrošina open cell, jeb šūnu griesti. Tos visbiežāk izmanto tirdzniecības zālēs un birojos. Šūnas izmēram ir svarīga loma, ja vēlaties apslēpt pie griestiem montētās komunikācijas. Kasešu tipa griesti ir otra populārākā izvēle. Tie tiek veidoti no iekarama rāmja, kurās tiek ievietotas kasetes moduļu veidā no dažādiem materiāliem un arī gaismas ķermeņi. Katra kasete ir viegli izņemama, attiecīgi radot elastīgas iespējas piekļūt griestu komunikācijām. Alumīnija dēlīšu griesti tiek ražoti no izturīga alumīnija un tērauda. To montāža notiek pamīšus. Ļoti bieži šāda veida griestus izmanto ārtelpās.

KĀDS LABUMS NO FASĀDES ŽALŪZIJĀM?
Kad jāizlemj par fasādes apdari, pēdējā laikā ir populāri izvēlēties ārējās žalūzijas. Tām ir gan dekoratīvas, gan funkcionālas īpašības. Šāda veida žalūzija ir statiska un uzstādīta ārpus telpām, attiecīgi tā nav jāregulē un jāmaina tās pozīcija. Ārējās žalūzijas var montēt arī priekšā logiem, regulējot temperatūras un gaismas svārstības telpā. Tās bloķē tiešos saules starus, kas neuzkarsē ēkas fasādi, tādējādi normalizē temperatūru iekštelpās, kas, savukārt, palīdz ietaupīt gaisa kondicionēšanai vajadzīgos resursus. Ārējās žalūzijas ir iespējams krāsot un pieskaņot telpas fasādes krāsai. Visas detaļas ir drošas un kalpos ilgu laiku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *