Book of Ra – spēle, kam ir pašai sava video kolekcija

Book of Ra – spēle, kam ir pašai sava video kolekcija

19. aprīlis, 2019 Bez tēmas 0

Šķiet, par spēļu automātu Book of Ra vairs neko jaunu nav iespējams pateikt – spēle jau šķiet veca kā pati Ēģipte, un kurš gan nepazīst smaidīgo Indiana Džonsa ģīmi, kas rēgojas gan uz spēļu zāļu logiem, gan interneta pārlūkos. Un, ja pateikt vairs neko nav iespējams, tad mūsdienu cilvēks ķeras pie citām metodēm – viņš rāda, proti, veido video sižetus par laimestiem Book of Ra spēlēs.

Citējot kādu YouTube komentētāju: “Book of Ra – slavenā grāmata, kas liek pieaugušiem vīriešiem spiegt kā mazām meitenēm jau kopš pašiem pasaules pirmssākumiem…” Un kā nu ne – video par Book of Ra spēli var iedalīt divās kategorijās – ir video, kur redzam tikai spēles laukumu un varam izsekot līdzi procesam, kā tiek nonākts līdz lielajam laimestam, un otri, kur ar atsevišķu kameru ir iemūžinātas spēlmaņu sejas un reakcijas. Te, protams, ir par ko pasmieties un to pieaugušo vīriešu spiegšanu arī iespējams novērot visā godībā.

Ierakstot YouTube meklētājā spēles nosaukumu “Book of Ra”,atradīsiet neskaitāmus video visās valodās, kas rāda lielās uzvaras par mazām likmēm, piemēram, kā tiek iegūts 15 tūkstošu laimests ar 6 eiro likmi vai, piemēram, kā ar ieguldītiem 10 dolāriem tiek laimētas 40 bezmaksas Book of Ra spēles, kas ved pie 27 tūkstošu liela laimesta.

Šie video jau teju atgādina zinātnisko fantastiku, kas vienmēr noslēdzas ar laimīgām beigām, taču der aizdomāties – kāpēc šādi video vispār video straumēšanas vietnēs parādās? Vai tiešām šie Book of Ra spēlētāji visu laiku filmē visas savas spēles un, kad izdodas laimēt, vienkārši vēlas dalīties savā priekā ar visiem YouTube lietotājiem? Vidrīzāk jau, ka tā nav, ko arī pierāda fakts, ka visiem šiem video vai nu uz ekrāna vai zem video ir norādīts tiešsaites spēļu zāles nosaukums, kur, lūk, šie lielie zelta podi ir izceļami.

Vienīgais video par Book of Ra, kas, šķiet, nav piesaistīts nevienas spēļu zāles reklamēšanai, ir pašmāju grupas “Singapūras Satīns” šāda paša nosaukuma dziesma, kas nedaudz iesmej par Book of Ra spēlmaņiem, kuri ātri vien paliek bez naudas – arī šo patiesību vajag paturēt prātā, pirms, laimīgo video iedvesmoti, liekat visas savas cerības un naudiņu uz Book of Ra spēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *