Autovadīšanas apmācība pēc jauniem kritērijiem

Autovadīšanas apmācība pēc jauniem kritērijiem

25. marts, 2018 Bez tēmas 0

Ikviena autoskola ir zināma kā viena no nozīmīgākajām vietām gandrīz ikvienam, jo tās veiksmīga apmeklēšana garantē vajadzīgās autovadītāja apliecības nokārtošanu. Rūpīgi izraudzītā auto skola allaž garantēs, ka autovadītājs būs pārliecināts, mācēs izpildīt grūtākos manevrus un kustības un viennozīmīgi jutīsies droši pat milzīgā satiksmē pilsētās. Auto skolas būtiskākais ieguldījums ir tiešām pieredzējušu braukšanas instruktoru un pasniedzēju iesaistīšana darbā, lai katrs no dalībniekiem iegūtu pēc iespējas vairāk vērtīgu zināšanu. Pēc vajadzīgās teorijas pilnīgas apmācības un braukšanas reizēm ikvienam obligāti jāveic autoskolas eksāmens, lai apliecinātu savas iemaņas. Principā CSDD eksāmens ir teju tāds pats, bet ir noteikti elementi, piemēram, Jūsu patstāvīga braukšana, ko autoskola visnotaļ neliek veikt sava pārbaudījuma ietvaros. Autoskola Rīgā ir tiešām populāra, jo tā vienlaicīgi ir arī motoskola, kas šobrīd ir noderīga aizvien lielākai daļai cilvēku. Sākumā vienmēr jāatceras, ka šo īpašo apliecību varēsiet mēģināt iegūt vien tad, ja būsiet nokārtojis B kategorijas autovadītāja pārbaudījumus.

Sajūtiet prieku, vadot motociklu

CSN īpašais tests sevī ietver vairākus jautājumus par noteikumiem, kurus vienmēr jāievēro uz ceļa, tie pielāgoti katrai kategorijai. Jautājumu tematika un būtība ir diezgan līdzīga, jo būtiskākais allaž ir pilnībā pārzināt visas esošās ceļazīmes, to skaidrojumus un braukšanas kārtību dažādos krustojumos, stāvvietās utt. Ja interesē A kategorija, tas uzreiz nozīmē, ka Jūs visu laiku apmācīs tiešām pieredzējuši braukšanas instruktori, kuru lielākā specialitāte un aizraušanās ir motocikli. Konkrētās apmācības sākums iespējams no 22 gadu vecuma, bet par spīti tam pašu apliecību var iegūt, kad cilvēks sasniedzis 24 gadu vecumu. Braukšanas eksāmena ietvaros nāksies parādīt dažādas savas prasmes, piemēram, manevru izpildīšanu starp izvietotajām figūrām pavisam nelielā ātrumā. Turpretī A1 kategorija piemērota motocikliem ar mazāku jaudu, kuru vadīšanu noteikti drīkst apgūt jau no 14 gadiem.

C un B apliecību dažādība

Dažās atsevišķās dzīves situācijās cilvēkiem ir vajadzīgs kaut kas pavisam cits, līdz ar to tiek piedāvātas arī citas kategorijas. Tādā gadījumā Jums varētu noderēt C kategorija, kurā ietverti dažādi transportlīdzekļi, kuru pilna masa acīmredzami pārsniedz 3,5t, kā arī attiecīgās mācības var uzsākt no 21 gada vecuma. B kategorija attiecas uz vieglajiem automobiļiem, kuros konkrētais pasažieru sēdvietu skaits nav lielāks par 8, kā arī to pilna masa ir līdz 3,5t. Savukārt B1 kategorija liksies īpaša tiem, kas ir gatavi vadīt kvadraciklus. Savukārt C1 kategorija atļauj kārtot eksāmenus no 18 gadiem, pēc tam noteikti iespējams patstāvīgi vadīt auto, kuru masa ir intervālā no 3,5 līdz pat 7,5t.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.