KATRAI SITUĀCIJAI – SAVS GALDS. KATRAM GALDAM – SAVAS FUNKCIJAS.

KATRAI SITUĀCIJAI – SAVS GALDS. KATRAM GALDAM – SAVAS FUNKCIJAS.

26. janvāris, 2020 Bez tēmas 0

Pēc veicamajiem uzdevumiem ir daudz dažādu galdu – piemēram, ēdamgaldi, datorgaldi un žurnālgaldi. Tiem ir konkrēti veicamie uzdevumi, taču nav noliedzams, ka pielietojam šos galdus arī daudz kam citam – mēdz gadīties, ka galds kļūst par mantu uzglabāšanas vietu, citos gadījumos tas noder ja izdomājat ar bērniem veidot “fortus”, un citreiz uz galda tiek pat sēdēts. Viens galds, bet tik daudz risinājumu, kā to izmantot!

Tomēr ne jau galda funkcijas ir tā vienīgā lieta, kas izšķir visu galdu plejādi – te ir arī ļoti plašas variāciju iespējas lieluma, izmantoto materiālu, formas un dizaina ziņā. Piemēram, pamatīgs koka galds galds ir izmantojams gan kā ēdamgalds, kur ģimenei no rīta pulcēties, gan kā galds, pie kura produktīvi strādāt, gan kā galds spēlēm, pie kura vakarā satikties ar draugiem.

Dizainakresli.lv ir vietējais mēbeļu ražotājs, kas jau daudzu gadu garumā gatavo un tirgo funkcionālas un modernas mēbeles jebkurai gaumei. Te nopērkami lieliski galdi, par kuru kvalitāti galvo vietējais ražotājs. Dizainakresli.lv vietnē atradīsiet atsevišķas sadaļas ēdamgaldiem un virtuves galdiem. Bet kas te tik ļoti atšķiras? Pirmkārt, funkcionalitāte – ja ēdamgalds būs piemērots arī viesistabai, tāpēc tam ir ir jāizceļas arī ar savu eleganci, tad virtuves galds primāri ir paredzēts gatavošanai vai salīdzinoši kompaktām virtuvītēm. Mājas lapa dizainakresli.lv piedāvā virtuves galdus ar metāla kājām, kas ir stabilas un izturīgas, kā arī salīdzinoši mazus virtuves galdus, piemēram, galda modelis “Moriss” ir lielisks risinājums, kuram ir 1 stabila metāla kāja, bet apaļo galda virsmu jūs varat pasūtīt vajadzīgajā izmērā.

Konferenču galdi un apspriežu galdi ir paredzēti kaut kam pilnīgi citam nekā, piemēram, virtuves galdi, tāpēc arī prasības pret tiem ir atšķirīgas. Ikviens uzņēmējs zina, ka viņa telpas ir viņa vizītkarte, turklāt tās ir kā otrās mājas arī darbiniekiem, tāpēc jācenšas, lai mēbeles neradītu nospiedošu atmosfēru un būtu ērtas to lietotājiem. Dizainakresli.lv zina, cik klientu vēlmes ir atšķirīgas, tāpēc pielāgos savus galdus jūsu prasībām gan izmēru, gan apdares materiālu ziņā. Klientiem ērti ir arī tas, ka ikviena stila galdiem dizainakresli.lv piedāvā pieskaņotus krēslus.

Dizainakresli.lv piedāvā vairākus desmitus galdu modeļus, turklāt ar iespēju pielāgot galda virsmas lielumu, pārklājumu vai krāsu. Organizējot kādu vienreizēju pasākumu, dizainakresli.lv piedāvā arī galdu un krēslu nomu. Visai produkcijai ir iespējama piegāde kā Latvijā, tā ārzemēs, turklāt par visām niansēm iespējams vienoties ar atsaucīgiem un profesionāliem darbiniekiem. Vēl var ir būtiski atcerēties, ka ik pa brīdim atsevišķiem galdu modeļiem dizainakresli.lv mājaslapā ir īpašas cenas – izmanto tās!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *